Desperado Ranch Fethiye Atlı Kamp ve Desperado Ranch At Çifliği;

Desperado-Ranch at çiftliği
At çiftliği Türkiye güneybatısında Yıldız ailesi tarafından 1997 yılında kurulmuştur. Çiftlik eskiden de olduğu gibi, şimdi de aynı tutku ve atlara olan sevgisi ile, Yusuf Yıldız tarafından yönetilmektedir. Aynızamanda hem yurt içi, hem yurt dışından gelen birkaç doğa ve at sever kişiler tarafından desteklenmektedir.

At çiftliğimizde atlarımız, köpekler, kediler, koyunlar, keçiler, tavuk ve ördekler ile uyum içinde yaşamaktayız. Rahat ve konforlu bir atmosfer oluşturarak, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tüm ayrıntıları dikkate alır, onların huzur içinde olmasını sağlarız.

Her gün çeşitli ve zengin olan bir Türk kahvaltısı hazırlarız. Çiftliğimizde konaklayan misafirlerimiz, bizimle birlikte yemek yiyebilir, arzu ederlerse, yakında bulunan restoranlarda yemek yiyebilirler (Örneğin Çalış, Göcek, ya da Fethiye merkezde). Amacımız, rahat ve dinlendirici bir ortamda tatilinizi geçirebilmenizdir. Bunun için at çiftliğimizde size profesyonellik ve kalbimiz ile hizmet ederiz.

Desperado Ranch Atlı Kamp travelmugla-2

Desperado Ranch Fethiye Atlı Kamp Nedir

8.si düzenlenecek olan atlı kamp, Atların iyileştirici, geliştirici ve birleştirici özelliklerinden yola çıkarak hazırlanmış, baharın en güzel yaşandığı eşsiz doğası ile Fethiye’de 3 gün 3 gece olarak hazırlandı. 

Kampı daha çok ilk defa atlar ile tanışanlar, atlar ile hiç temasa geçmemiş kişiler ve temel biniciliği almış ama yaşam koşturmacasından devam ettirememiş katılımcılar ile yapılıyor.

Desperado Ranch Fethiye Atlı Kamp Ne Zaman Yapılıyor

8.si düzenlecenek olan kamp 28 Şubat-1 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak.

Desperado Ranch Fethiye Atlı Kamp Programı

Sabah erkenden kalkıp tavuklarımızı ve ördeklerimizi besliyoruz. Ardından hep birlikte açık büfe kahvaltımızı yapıyoruz. Sonrasında her birimizin sorumlu olacağı atımızın günlük bakımını yapıp binicilik derslerine başlıyoruz.

Dersler bizi yoruyor ve bu keyifli yorgunluğun sonrasında hemen öğle yemeğimizi yiyoruz. Ardından bir ders daha ve sonra diyoruz ki; haydi biraz yola koyulalım.

Dereler, orman ve deniz bizi bekler ve atımızın sırtında doğa yürüyüşlerimize başlıyoruz. Adeta cennet simülasyonu, doğa ananın kalbindeki yollarda at binip akşam yemeği için çiftliğimize dönüyoruz. Manej ortasında mangal, ateş başı sohbetleri, müzikler ve atlı film gösterimleri ile günümüzü bitiriyoruz. Gece demini aldığında, bungalovlarımıza dönüp bir sonraki günü kucaklamak için uykuya geçiyoruz.

Desperado Ranch Fethiye Atlı Kamp Nerede Yapılıyor

Desperado Ranch at çiftliğinin bulunduğu “Aydinlik Mah., Karaot Mevkii, Atcilar Sokak 6, Yaniklar Köyü, 48300 Muğla / Fethiye”de yapılıyor.

Desperado Ranch Ulaşım

Dalaman Havalimanından Havaş ile çiftliğe 30dk da ulaşabilirsiniz.

Desperado Ranch Fethiye Atlı Kamp Ücreti

Herşey dahil 1200 TL

Desperado Ranch Fethiye Atlı Kamp Ücrete Dahil Hizmetler

 • 3 gün lüx bungalovlarda konaklama
 • Sabah açık büfe kahvaltı
 • Öğlen aperatifler
 • Akşam yemeği
 • Menejde açık hava sineması
 • Kask ve chaps
 • 5 saat at başı teorik ders
 • 5 saat binicilik dersi
 • 6 saat doğa da binicilik turu
 • Fotoğraf çekimleri
 • Sınırsız çay ve kahve

Desperado Ranch Atlı Kamp travelmugla-1

Desperado Ranch İletişim- Rezervasyon

0 530 225 68 68

0 252 633 63 63