O Fest Çanakkale 2023 e dair tüm detaylar aşağıda,

O Fest Çanakkale 2023 Nerede Yapılacak?

O Fest Çanakkale 2023 muhteşem kadrosuyla Kolin Otel’de yapılacak.

O Fest Çanakkale 2023 Ne Zaman Yapılacak?

27-28-29-30 Nisan 2023 tarihlerinde yapılacak

O Fest Çanakkale 2023‘te Hangi Sanatçılar Sahne Alacak?

27 Nisan Perşembe

Pinhani – Redd – Yaşlı Amca – Kukla

28 Nisan Cuma

Manga – Fatma Turgut – Ozbi – Jargon

29 Nisan Cumartesi

Athena – Gazapizm – Umut Kuzey – Pick Up

30 Nisan Pazar

Cem Adrian – Madrigal – Sena Şener – Leva

O Fest Çanakkale 2023 Bilet Fiyatları

Biletini alırken Referans Kodu kısmına travelmugla yazmayı unutma..

Milyon Bilet Mobil Uygulaması

Günlük ( Sınırlı): 90 TL Biletleme Fiyatı ile 99 TL

Kombine: 190 TL Biletleme Fiyatı ile 209 TL

Biletix

Günlük: 90 TL algısı vergisi komisyonuyla 102,50 TL

Kombine: 190 TL algısı vergisi komisyonuyla 212,50 TL

O Fest Çanakkale 2023 Milyon Bilet Satın Al

Android- MilyonBilet uygulamasını indirmek için tıklayın.

IOS- MilyonBilet uygulamasını indirmek için tıklayın.

Biletix Bilet Satın Al

O Fest İletişim

Whatsapp Festival Danışma Hattı: 532 157 67 33

Festival hakkında merak ettiğiniz konuları yorum kısmından bizlere yazarsanız cevaplamaktan mutluluk duyarız.

O Fest Festival Kuralları ve Önemli Bilgiler

1) Festival katılımcılarına, aldıkları biletin türüne göre bileklik takılır. Bileklikler katılımcıların festival alanına giriş çıkışını sağlamaktadır.
2) Günlük bilet ve kombine bilet alan katılımcıların gün içerisinde alandan çıkmaları durumunda bileklikleri çıkartılacak olup, yeni bilet almaları gerekecektir.
3) Katılımcıların festival süresince bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir.
4) Koparılan, çıkarılan, yırtılan, yapıştırılan ve deforme olan bileklikle festival alanına giriş yapılamaz. Festival alanında bilekliği olmadığı tespit edilen katılımcılar alan dışına çıkarılır.
5) Festival biletinin kaybolması veya çalınması, katılımcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.
6) Görevliler katılımcıların yaşını doğrulamak amacıyla kimlik ibraz etmesini isteyebilir.
7) 18 yaş altında olan katılımcılara -18 bilekliği takılır. Bu bilekliği olmadığı tespit edilen veya bilekliğe hasar veren 18 yaş altı katılımcılar alan dışına çıkarılır.
8) Festival alanında 18 yaşından küçüklere alkollü içecek ve sigara satışı kesinlikle yasaktır! Yetişkin katılımcılarımızın 18 yaşından küçükler için alkollü içecek ya da sigara satin alması veya ikram etmesi de suç teşkil ettiği için, tespit edilen kişiler festival alanı dışına çıkarılacaktır.
9) Tüm festivallerimizi katılımcılarımızın özgürce eğlenmesi için düzenliyoruz. Ancak özgürlük başkasını rahatsız etmek değildir. Lütfen aşırıya kaçan davranışlardan uzak durunuz. Uyarılara rağmen aşırı davranışlara devam eden katılımcılar festival alanı dışına çıkarılacaktır.
10) Sahte bilet ihtimali olabileceği için bilet satış noktaları dışında satilan biletleri almamanızı tavsiye ederiz.
11) Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.
12) Festival katılımcılarına SMS ile gönderilen bilet ve QR kodlar kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır.
13) Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.
14) Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Buna uymayan katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
15) Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, reçetesiz ilaç, açık paket sigara ve tütün, her türlü yiyecek ve içecek, cam, plastik şişe, teneke, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (deodorant, böcek ilacı vb.), kesici ve delici maddeler alınmayacaktır!
16) Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemenizi tavsiye ederiz.
17) Festival alanında bulunan eşyalar festival merkez ofisine bırakılır. Bulunan eşyalar festival sonunda en yakın polis karakoluna tutanakla teslim edilir.
18) Kamp & kombine bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir. Çadırınız kurulduktan sonra yerini unutmamanızı tavsiye ederiz.
19) Kamp alanında çadır kurulumları esnasında görevli personel çadır ölçüleri ve kişi sayısını göz önüne alarak gereksiz alan kullanımlarına izin vermeyecektir.
20) Festival alanı içerisinde kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.
21) Festival ve kamp alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır!
22) Araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların festival alanına giriş yapmasına izin verilmemektedir.
23) Festival alanında herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte, Sağlık Bakanlığı onaylı ve düzenli denetlenen yiyecek-içecek stantları olacaktır. Festival alanı dışındaki seyyar satıcılardan zehirlenme olasılığını düşünerek yiyecek-içecek alınmamasını tavsiye ederiz.
24) Festival alanında kurulacak portatif WC’ler ücretsiz olarak kullanılacak ve bakımı ve temizliği ilgili firmamız tarafından yapılacaktır. Katılımcılarımızın WC’leri kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumlarda yaşanacak aksilikler belli süreyle tüm WC’lerin kullanımını engelleyebilir.
25) Festival alanının 24 saat hizmet verecek bir ilk yardım çadırı ve ambulans bulunacaktır.
26) Festivale giriş sırasında katılımcıların kullanması gereken reçeteli ilaçlar tutanakla teslim alınacak ve ilk yardım çadırına teslim edilecektir. İhtiyaç halinde ilaçlar buradan alınabilecektir.
27) Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. Kendi güvenliğiniz için gerekli olmadıkça alanı terk etmeyiniz.
28) Basın ve organizasyon tarafından festival süresince görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.
29) Tüm GSM operatörleri alanda mobil baz istasyonları kurarak kapsama gücünü artırmaktadır. Festival alanında yaşanacak bağlantı sorunları operatörlere aittir.
30) Katılımcılar tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.